Kategorie

Popularne artykuły

Pozostałe


Współczesna czarownica

Wróżki najczęściej kojarzą nam się z lekko ekscentrycznymi starszymi kobietami, z czarnym kotem a także pastelowymi chustami. Lecz nowoczesna wróżka pójdzie z duchem czasu, lecz zajmuje się tymi samymi słabostkami. Obecnie wciąż wiele ludzi postrzega wróżki jako panie, jakie posiadają styczność ze złymi mocami.

Jednak wzór ów dosyć szybko uległ przeobrażeniu. Mamy możność to zauważyć po tym, jak wiele ludzi korzysta z rad wróżek i wróżbitów. Wróżka jest po to, ażeby pomóc zwykłemu człowiekowi w jego powszednich problemach. Dla wielu ludzi wróżka wyręcza psychologa, doradcę pożyczkowego i filozofa w jednej osobie. W dniu dzisiejszym pełni całkiem odmienną funkcję niżeli kiedykolwiek. Chyba każdy profesjonalny wróżbita, jasnowidz zdają sobie sprawę, że trafiają do niego osoby z odmiennymi kłopotami życiowymi.

Objaśnienie doradca duchowy wydaje się tutaj jak najbardziej na miejscu, bowiem tego rodzaju osoba nie tylko określa usposobienie, charakter swojego klienta, jego przeszłość, teraźniejszość a ponadto przyszłość, lecz również potrafi poradzić, cóż trzeba zrobić w konkretnej kwestii, a także wybrać formę terapii. W pracy nad klientami naczelnym celem jest skupienie się na rozwiązaniu jego problemu albo uzmysłowienie mu gdzie popełnia błąd niżeli samo przepowiadanie przyszłości. Obecnie gabinety jasnowidzów stanowią swego typu poradnie psychologiczne.

Telefon jest to podstawowe narzędzie pracy obecnej wróżki, ale komputer i globalna sieć też się przydają. Wróżka na telefon jest lepsza, jednak wróżki wolą osobisty kontakt z osobą, której wróżą. Wspominajmy o tym, że tak naprawdę nasza przyszłość zależy tylko i wyłącznie od nas samych i w głównej mierze determinowana jest naszą teraźniejszością plus przeszłymi decyzjami życiowymi.Powiązane słowa: