Kategorie

Popularne artykuły

Pozostałe


Pomysły na dzień dziecka w domu

Czerwiec przybliża się ogromnymi krokami. A wraz z jego początkiem najważniejsze uroczystość dla wszelkich dzieciaków. Rodzice już zaczynają myśleć i planować cóż kupią w darze swoim pociechom. Jak zawsze do wyboru jest parę okoliczności: - Prezenty rzeczowe – wybór ogromny. Selekcjonować możemy m.in. w maskotkach, grach, lalkach, zabawkach interaktywnych, wozach, klockach itd.

Jeśli wiemy o czym marzą dzieci, zadanie posiadamy dobitnie bardziej ułatwione. - Plac zabaw – jeśli w przeciągu tygodnia dużo pracujesz i nie możesz poświęcić zbyt sporo czasu na pobyt na placu zabaw, wykonaj to właśnie w tymże dniu. Spędź z dzieckiem tyle czasu ile będzie chciało. Szczególnie aktywnie. Biegajcie, bawcie się, huśtajcie a dodatkowo głośno śmiejcie do samego wieczora. - Lody/pizza/słodycze – bądź cokolwiek odmiennego, szkodliwego na co ochotę posiada twoje dziecko. ów 1 wieczór przymknij oko na zasady żywieniowe, przyjęte zasady oraz przyjmij, że tego typu akceptacja to prezent na Dzień Dziecka. - Przejażdżka – nie koniecznie mowa o te za granicę. Zabierz latorośl do zoo, lub na przygodę rowerową.

Mamy możność wybierać się także do kina, muzeum bądź pozwiedzać niewidziane przedtem zakątki swojego miasta. Odpowiednim rozwikłaniem będzie również pobyt na łonie natury: park, plaża, las. - Domowe zacisze – jeżeli pogoda nie przyzwala na wyjście z mieszkania, spędźcie czas w nim, ale koniecznie wspólnie w aktywnej zabawie. Wyciągnijcie puzzle, gry planszowe i grajcie cały wieczór. Obejrzyjcie bajki lub materiały wideo i nie zapomnijcie o wielkiej misce prażonej kukurydzy a ponadto zimnej, mocno gazowanej coli.

Dzieciaki będą wniebowzięte. Cokolwiek wybierzecie, kierujcie się upodobaniami maluszka. Nie zapomnijcie, że to ich dzień i to one mają się cieszyć. Chociażby jeżeli ich warianty nie są wam na rękę.



Powiązane słowa: